Gdzie obejrzeć

Artemis Fowl online
Filmy na podstawie książek od lat cieszą się ogromną popularnością. Nie inaczej jest w przypadku filmu „Artemis Fowl”, który zadebiutował w 2020 roku. Fantastyczne kino familijne pozwala na oderwanie się od codziennych obowiązków i swoją fabułą potrafi przykuć do ekranu telewizora czy komputera – warto także zaznaczyć, że film dostępny jest za pośrednictwem serwisów streamingowych. 

Tytuł oryginalny: Artemis Fowl
Gatunek: Familijny / Przygodowy / Fantasy
Reżyseria: Kenneth Branagh
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym i tytułowym bohaterem filmu jest Artemis Fowl, w którego rolę wcielił się Ferdia Shaw. Dwunastoletni geniusz wywodzi się z rodziny, która zajmuje ważne miejsce w tamtejszym przestępczym światku. Celem chłopca jest odnalezienie ojca, który zaginął jakiś czas temu w niewyjaśnionych okolicznościach. Towarzyszem Artemisa jest lojalny mu opiekun Butler. Ich poszukiwania doprowadzają ich do podziemi, w których życiem tętni tajemnicza i potężna cywilizacja wróżek. Chłopiec zaczyna podejrzewać, że to właśnie ten magiczny świat może mieć coś wspólnego z zaginięciem jego ojca. Zaczyna się niezwykła przygoda… Film „Artemis Fowl” powstał na podstawie książki autorstwa Eoina Colfera pod tym samym tytułem. Produkcję obecnie obejrzeć można w internecie – w swojej ofercie mają ją między innymi streamingowe serwisy HBO GO, Rakuten, iTunes czy VOD.pl. Poniżej znajedziecie natomiast zwiastun filmu i jego obsadę.


Gdzie obejrzeć cały film Artemis Fowl i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Artemis Fowl online. Pełną obsadę filmy Artemis Fowl znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Colin Farrell
Ferdia Shaw
Lara McDonnell
Judi Dench
Josh Gad
Nonso Anozie
Tamara Smart
Miranda Raison
Nikesh Patel
Adrian Scarborough
Joshua McGuire
Laurence Kinlan
Michael Abubakar
Simone Kirby
Jean-Paul Ly

Szukasz przygód w fantastycznych światach? Sprawdź filmy Hobbit: Pustkowie Smauga i Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO