Gdzie obejrzeć

Zgorszenie publiczne
„Zgorszenie publiczne” to zabawna komedia romantyczna w reżyserii Macieja Pyrkowskiego. Film opowiada o miłosnych perypetiach mieszkańców Fytla w Łagiewnikach. Wystąpili w nim między innymi Elżbieta Romanowska, Barbara Horawianka, Krzysztof Czeczot i Marian Dziędziel. Produkcja jest idealną propozycją dla wielbicieli gatunku, a także gwary śląskiej, którą posługują się filmowe postacie.

Rok produkcji: 2009
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Reżyseria: Maciej Prykowski
Scenariusz: Adrian Katroshi

Zgorszenie publiczne / Materiały prasowe

Opis filmu

Akcja filmu rozgrywa się w Fytlu w Łagiewnikach. Jego mieszkańcy żyją w zupełnie innym rytmie, z dala od pośpiechu współczesnej cywilizacji. Codziennie muszą zmagać się z wieloma problemami, takimi jak zdrady, kradzieże, przyjaźnie i niespodziewane fascynacje płcią przeciwną. Jak to bywa w małej społeczności, przed sąsiadami ciężko jest ukryć prywatne sekrety. Pewnego dnia spokój osiedla zostaje zakłócony przez pewnego Zgorszeńca, który okazuje się kochankiem żony listonosza. Gdy pracownik poczty wraca wcześniej do domu, kochanek postanawia ratować się ucieczką przez okno. Nie ma czasu się jednak ubrać, przez co jest zmuszony do uciekania nago po terenie całego Fytla. Za odzienie służy mu jedynie… różowy szlafrok. Pojawienie się roznegliżowanego mężczyzny wywołuje lawinę komicznych i romantycznych zdarzeń, które doprowadzają do połączenia kilku samotnych serc.

Jeśli zainteresowało was „Zgorszenie publiczne”, z pewnością spodobają wam się również filmy „Planeta singli” i „Ajlawiu”. Gorąco polecamy również zabawną komedię „Ja wam pokażę!”.

Obsada

Barbara Horawianka – Wtorcyno
Marian Dziędziel – Erich Drzozga
Dorota Pomykała – Luca Sówka
Elżbieta Romanowska – Motylek
Krzysztof Czeczot – Romanek Drzozga
Filip Rojek – policjant
Wojciech Błach – Rainer
Andrzej Mastalerz – Franc

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO