Gdzie obejrzeć

Król online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Filmy i seriale inspirowane dziełami literatury cieszą się zazwyczaj sporą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku polskiego serialu pod tytułem „Król”, który inspirowany jest powieścią autorstwa Szczepana Twardocha. Produkcja zabiera nas do Warszawy roku 1937, nad którą wisi widmo faszyzmu – niektórzy cieszą się jednak sławą i powodzeniem. 

Tytuł oryginalny: Król
Gatunek: Gangsterski / Dramat
Twórca: Jan P. Matuszyński
Rok premiery: 2020
Kraj: Polska

Materiały prasowe

Opis serialu

Serial pod tytułem „Król” zabiera nas do przedwojennej warszawy – jego akcja rozgrywa się bowiem w roku 1937. W mieście grasuje żydowski gang, na którego czele stoi polski socjalista, Kum Kaplica. Jedną z twarzy organizacji jest Jakub Szapiro – bokser żydowskiego pochodzenia, który cieszy się szacunkiem mężczyzn i słabością kobiet. Młody Szapiro marzy o zastąpieniu Kuma i przejęciu jego interesów – chce w ten sposób stać się samozwańczym królem stolicy. Trwa jednak spisek na szczycie, który niedługo może zmienić oblicze stolicy i całego kraju. Zmienić ma się także gangsterskie imperium Kaplicy. Uwikłany w romanse Szapiro wkrótce ma stanąć do decydującego starcia o władzę i wpływy. Serial obecnie obejrzeć można za pośrednictwem internetowej platformy Canal+. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Król obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Król ? Spawdzić obsadę filmu Król oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Król online. Pełna obsada filmu Król i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Król Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Król – zwiastun 

Obsada

Michał Żurawski
Magdalena Boczarska
Borys Szyc
Arkadiusz Jakubik

Szukasz innych polskich produkcji kryminalnych? Polecamy również seriale Rojst, Belfer czy Chyłka - Zaginięcie.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO