Gdzie obejrzeć

Chyłka Rewizja online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Czytelnictwo w Polsce ma się coraz lepiej – świadczyć o tym może sprzedaż książek polskich twórców, która już teraz idzie w dziesiątki tysięcy. Jednym z najbardziej poczytnych krajowych pisarzy jest Remigiusz Mróz, którego powieści doczekały się serialowej adaptacji. W 2020 roku zadebiutuje bowiem już trzecia odsłona serialu o Joannie Chyłce – „Chyłka – Rewizja”. 

Tytuł oryginalny: Chyłka - Rewizja
Gatunek: Kryminał
Twórca: Łukasz Palkowski
Kraj: Polska
Rok: 2020

Magdalena Cielecka / Materiały prasowe TVN

Opis serialu

„Rewizja” to już trzeci sezon serialu, który nominowany był między innymi do prestiżowej nagrody Orły 2020. Joanna Chyłka musi stanąć na nogi po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay. Nowego startu nie ułatwiają jej inne problemy natury osobistej. Prawniczka przez przypadek zostaje jednak zaangażowana do sprawy Bukano, którego żona i córka zostały brutalnie zamordowane. Zawiłości sprawie dodaje fakt, że Cygan ma z tego tytułu otrzymać bardzo wysokie odszkodowanie. Nic więc dziwnego, że klient prawniczki w krótkim czasie staje się jednym z głównych podejrzanych. Serial obejrzeć można za pośrednictwem serwisy Player.pl (podobnie jak poprzednie sezony). Poniżej natomiast znajdziecie obsadę trzeciego sezonu serialu, który powstał na podstawie książki. 


Chyłka Rewizja obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Chyłka Rewizja ? Spawdzić obsadę filmu Chyłka Rewizja oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Chyłka Rewizja online. Pełna obsada filmu Chyłka Rewizja i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Chyłka Rewizja Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Obsada 

Magdalena Cielecka
Filip Pławiak
Jacek Koman
Szymon Bobrowski
Piotr Żurawski
Olga Bołądź
Jerzy Schejbal
Artur Żmijewski
Jakub Gierszał
Wojciech Zieliński
Antoni Pawlicki
Sylwia Juszczak
Mariusz Bonaszewski
Małgorzata Klara

Jesteście fanami polskich filmów i seriali? W takim razie sprawdźcie koniecznie także filmy Jak rozpętałem drugą wojnę światową, Bogowie i Planeta Singli 2.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO