Gdzie obejrzeć

Zakochany bogacz
Miłość to najwspanialsze uczucie, którego pragnie każdy z nas. Dla właściwej osoby jesteśmy gotowi na wiele poświęceń i staramy się spełniać jej oczekiwania. Niektórzy jednak idą w nieco inną stronę i brną w swoje kłamstwa. Dokładnie tak postępuje bohater brazylijskiej komedii romantycznej pod tytułem „Zakochany bogacz”. 

Tytuł: Ricos de Amo
Gatunek: Komedia romantyczna
Kraj: Brazylia
Premiera: 2020
Reżyseria: Bruno Garotti
Scenariusz: Bruno Garotti / Sylvio Gonçalves

 

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Zakochany bogacz” jest Teto – młody chłopak, który wywodzi się z bardzo zamożnej rodziny. Dzień przed swoimi urodzinami ma on szansę zatrudnić się w firmie ojca – dałoby mu to dostanie życie i spokojną przyszłość. Chłopak nie jest jednak przekonany do takiego stanu rzeczy i odmawia. Teto postanawia żyć na własną rękę i spróbować poukładać swoje życie według własnych zasad. Chłopak poznaje Paulę – pełną zapału dziewczynę, która wywodzi się z biedniejszego środowiska. Teto postanawia wymyślić swoją historię i zaczyna pleść swoją sieć kłamstw. Zakochuje się w dziewczynie i stara się jej pokazać z zupełnie innej strony – w końcu jednak musi zmierzyć się z prawdą, która może zadziałać na jego niekorzyść. Film obejrzeć można na Netflikskie. Poniżej natomiast znjadziecie obsadę i zwiastun „Zakochanego bogacza”.

Obsada

Danilo Mesquita - Teto
Giovanna Lancellotti - Paula
Oscar Calixto - Zé
Marco Antonio de Carvalho - Brutamontes
Jaffar Bambirra - Igor
Lellêzinha - Monique
Ernani Moraes - Teodoro
Bruna Griphão - Raissa
Jeniffer Dias – Katia
Marcos Oliveira - Francisco
Gillray Coutinho - Celio
Juliana Xavier - Ana
Sylbeth Soriano - Rose

Podobał Ci się film? A może szukasz innych komedii romantycznych? Koniecznie sprawdź polską komedię Kochaj lub Poskromić playboya. Warta uwagi jest także produkcja pod tytułem Swing. Miłego seansu! 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO