Gdzie obejrzeć

Weselne przeznaczenie
Czasem miłość przychodzi niespodziewanie. Uczucie pojawia się w nas i dojrzewa. Początkowo nie mamy pojęcia, że zaczynamy żywić uczucia do drugiej osoby – czasem nawet jej nie lubimy lub robi ona na nas beznadziejne pierwsze wrażenie. Czy z takiej relacji może powstać związek? Przekonać się o tym mogą widzowie filmu „Weselne przeznaczenie”. 

Tytuł oryginalny: Destination Wedding
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria:  Victor Levin
Scenariusz: Victor Levin
Rok: 2018
Kraj: USA 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównymi bohaterami filmu „Weselne przeznaczenie” są Lindsay i Frank – w tych rolach wystąpili Keanu Reeves i Winona Ryder. Spotykają się oni na lotnisku i niemal z miejsca darzą się sporą antypatią. Okazuje się jednak, że oboje zmierzają do Kalifornii i prawdopodobnie cała podróż minie im w wątpliwie przyjemnym towarzystwie. Szybko okazuje się także, że oboje wybierają się na ślub i wesele wspólnych znajomych. Coraz dłuższe i bardziej szczegółowe rozmowy zaczynają jednak przynosić ciekawy efekt – wspólne tematy sypią się jak z rękawa. Między bohaterami pojawia się nic sympatii, która może okazać się czymś znacznie więcej. Czy jednak Lindsay i Frank sobie na to pozwolą? Odpowiedź mogą poznać w każdej chwili użytkownicy serwisów Netflix i Cineman. Poniżej natomiast obejrzeć możecie zwiastun i sprawdzić obsadę amerykańskiej komedii romantycznej.

Obsada

Winona Ryder
Keanu Reeves
DJ Dallenbach
Ted Dubost
D. Rosh Wright
Greg Lucey
Curt Dubost
Donna Lynn Jones

Komedie potrafią nas wprawić w dobry nastrój. Nic więc dziwnego, że chętnie sięgamy po zabawne tytuły. Warto obejrzeć chociażby filmy Miłość, szmaragd i krokodyl, Vicky Cristina Barcelona czy Ocean's Twelve: Dogrywka.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO