Gdzie obejrzeć

Vicky Cristina Barcelona (2008) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

"Vicky Cristina Barcelona" to film nakręcony w 2008 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest doskonale znany wszystkim fanom komedii Woody Allen. Tym razem jego produkcja zabiera nas do słonecznej i romantycznej Hiszpanii. 

Tytuł oryginalny: Vicky Christina Barcelona
Gatunek: Komedia obyczajowa
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Rok produkcji: 2008
Kraj: USA / Hiszpania

 

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Dwie młode Amerykanki, Vicky (Rebecca Hall) i Cristina (Scarlett Johansson) przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Vicky, inteligentna i czuła, ma niedługo wyjść za mąż; otwarta na emocjonalne i seksualne przygody Cristina to jej zupełne przeciwieństwo. Podczas pobytu, obie bohaterki dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio (Javier Bardem), charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną (Penélope Cruz). Obecnie film dostępny jest w internecie - znajdziemy go między innymi w ofercie serwisów CDA, VOD.pl czy Player. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Vicky Cristina Barcelona obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Vicky Cristina Barcelona ? Spawdzić obsadę filmu Vicky Cristina Barcelona oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Vicky Cristina Barcelona (2008) online. Pełna obsada filmu Vicky Cristina Barcelona i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Vicky Cristina Barcelona Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada filmu

Scarlett Johansson
Rebecca Hall
Javier Bardem
Penélope Cruz
Christopher Evan Welch
Chris Messina
Patricia Clarkson
Kevin Dunn
Julio Perillán
Juan Queseda

Penélope Cruz to aktorka, która znana jest z wielu świetnych kreacji - podziwiać możemy ją także między innymi w filmach Volver i Nine - Dziewięć.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni



Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO