Gdzie obejrzeć

The Office gdzie obejrzeć online?
Przetłumaczone na język polski Biuro to popularny sitcom produkcji USA.

Przez 9 sezonów stajemy się częścią życia pracowników oddziału firmy sprzedającej papier – Dunder Mifflin. Obserwujemy konflikty między Jimem Halpertem (kapitalny John Krasinski), a Dwightem Schrutem (Rainn Wilson), romans między Pam Beesly (Jenna Fischer) i tym samym Jimem, oraz przede wszystkim przekomiczne trudy egzystencji kierownika biura – Michaela Scotta, w którego rolę wciela się legenda komedii – Steve Carell.
Seria podzielona jest na krótkie, około 20-minutowe odcinki, w których z pozornie ukrytych kamer jesteśmy świadkiem codziennych – niecodziennych zdarzeń w świetnej aktorskiej oprawie. Wielu z nas na co dzień przesiaduje lub przesiadywało w podobnych miejscach pracy, więc potrafią w szerszym spektrum zrozumieć komizm small talk’ów, bezsensownych briefing’ów, czy niezręcznych sytuacji wynikających z niezrozumiałego poczucia humoru przełożonego.
Trzeba też przyznać, że typowy dzień w Dunder Mifflin jest wręcz przesycony tymi elementami. Nieprzewidywalny przełożony – Michael, to arcymistrz w urozmaicaniu pracy swoich podwładnych, im bardziej ich przy tym zaskakując – tym lepiej.
Na pewno wielu widzów znajdzie wiele swoich cech w członkach oddziału. Możliwość utożsamienia się z postaciami z serialu czyni zeń dodatkowy atut. Wśród wielomilionowej społeczności oglądających The Office na pewno znajdzie się wielu zwariowanych Dwight’ów Schrute’ów i Michael’ów Scott’ów, wyluzowanych i dowcipnych Jim’ów Halpert’ów i zakochanych w nim Pameli Beesly. Oczywiście pracowników jest więcej, jednak to właśnie ta czwórka stanowi filary tego sitcomu. Największe i najśmieszniejsze historie zawsze są ich udziałem. Nie samą komedią żyje jednak biuro.

Michael Scott - The Office

The Office, Fanart.tv

Między Jimem i Pam od pierwszego sezonu wręcz iskrzy co z czasem rozwija się w wielkie uczucie i stanie się również przyczyną wielu zaskakujących obrotów spraw, co stanowi gratkę również dla oglądających sitcomy fanów bardziej romantycznych fabuł.
Z pewnością możemy powiedzieć, że The Office to jedna z najlepszych seryjnych produkcji komediowych. Zdobyła uznanie oglądających i internautów z całego świata. Bohaterowie serialu, ich cytaty i zachowania wpisały się na stałe do świata popkultury i bardzo często trafiamy na memy, czy GIF’y tworzone z fragmentów odcinków. Jeśli te rekomendacje was nie przekonują, zachęcamy do obejrzenia chociaż kilku z pierwszych, 20-minutowych odcinków np. jedząc śniadanie przed wyjściem do pracy. Gwarantujemy, że nastroją was pozytywną energią i wkrótce sięgniecie po więcej.

Nasza ocena - 9/10

 

Podobał Ci się ten artykuł? Może zainteresuje Cię również to, co napisaliśmy o Stranger Things.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO