Gdzie obejrzeć

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął (2013) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął to film nakręcony w 2013 roku, którego data premiery światowej odbywała się 2013-12-25 r.
Felix Herngren objął posadę dyrektora produkcji.
Budżet filmu wyniósł brak danych.

Podstawowe informacje o filmie:
Data premiery – 2014-06-27
Tytuł oryginalny – Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann
Kategoria filmu – Komedia
Kategoria wiekowa – brak danych
Budżet filmu – brak danych

Dystrybutorem filmu jest – Kino Świat

Opis fabuły

Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego – bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i brawurowo ucieka z ośrodka, inicjując serię zabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata – dla przeciętniaka każdy z elementów tej osobliwej wycieczki stałby się przygodą życia. Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alfreda Einsteina.


Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął ? Spawdzić obsadę filmu Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął (2013) online. Pełna obsada filmu Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

David Wiberg
Iwar Wiklander
Robert Gustafsson

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO