Gdzie obejrzeć

Sposób na blondynkę online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Sposób na blondynkę” to lekka i zwariowana komedia z Cameron Diaz i Benem Stillerem w obsadzie. Główny bohater po latach wciąż nie może przestać myśleć o szkolnej koleżance, w której podkochiwał się jako nastolatek. Wkrótce jego obsesja staje się na tyle silna, że postanawia ją odszukać za wszelką cenę. Po pewnym czasie jednak pada ofiarą poważnego oszustwa, które prowadzi do licznych zabawnych perypetii. Film niewątpliwie jest świetną propozycją dla osób, które przez chwilę chcą się odprężyć przed ekranem.

Tytuł oryginalny: There’s Something About Mary
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 1998
Premiera: 15 lipca 1998
Reżyseria: Peter Farrelly/Bobby Farrelly
Scenariusz: Peter Farrelly/Bobby Farrelly

"Sposób na blondynkę"/Materiały prasowe

Opis fabuły

Film przedstawia historię Teda, który po 13 latach od balu maturalnego wciąż wspomina swoją szkolną miłość, piękną i błyskotliwą Mary. Ich wspólne wyjście na bal nigdy nie doszło do skutku, ponieważ tuż przed imprezą Ted doznał poważnego wypadku, po którym musiał leżeć przez kilka tygodni w szpitalu. W tym czasie dziewczyna razem z rodzicami przeprowadziła się i kontakt z nią zupełnie się urwał. Dorosły już Ted postanawia odszukać dziewczynę i wynajmuje prywatnego detektywa, Patricka Healy’ego. Detektyw wkrótce odnajduje Mary w Miami, ale wtedy sprawy zaczynają się komplikować. Healy zakochuje się w niej i postanawia nie realizowac zlecenia Teda. Zamyka swój interes i przeprowadza się do Miami, żeby być blisko ukochanej. Teda z kolei oszukuje mówiąc, że wybrał się tam z powodu nowej pracy. Ten jednak wkrótce dowiaduje się, że padł ofiarą oszusta i wyrusza za nim na Florydę. Gdy tylko odkrywa, że Mary jest jeszcze piękniejsza niż wcześniej, postanawia o nią zawalczyć za wszelką cenę. Czy uda mu się zdobyć po latach jej serce?


Sposób na blondynkę obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Sposób na blondynkę ? Spawdzić obsadę filmu Sposób na blondynkę oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Sposób na blondynkę online. Pełna obsada filmu Sposób na blondynkę i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Sposób na blondynkę Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Cameron Diaz – Mary Jensen
Matt Dillon – Pat Healy
Ben Stiller – Ted Stroehmann
Lee Evans – Tucker
Chris Elliott – Dom Woganowski
Lin Shaye – Magda
Jeffrey Tambor – Sully
Markie Post – Sheila Jensen
Keith David – Charlie Jensen

Jeśli spodobał wam się film „Sposób na blondynkę”, powinniście koniecznie zobaczyć również zabawną komedię „Niepokonany”. Zachęcamy także do zapoznania się z filmami „Dzień Kobiet” oraz „Wściekły Nick”.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO