Gdzie obejrzeć

Rodzina Addamsów 2 online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Rodzina Addamsów 2” jest kontynuacją czarnej komedii z 1991 roku. Film ukazuje dalsze losy upiornej rodziny Morticii i Gomeza, którzy powitają na świecie kolejnego potomka. Jak to u Addamsów bywa, niemowlę nie będzie długo bezpieczne. W rodzinnej willi pojawi się wiele osób, które będą żywić mordercze zamiary wobec jej domowników. Produkcja z udziałem Christiny Ricci i Anjelici Huston to świetna propozycja dla osób, które chcą poczuć halloweenowy klimat z przymrużeniem oka.

Tytuł oryginalny: Addams Family Values
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 1993
Premiera: 19 listopada 1993
Reżyseria: Barry Sonnenfeld
Scenariusz: Paul Rudnick

"Rodzina Addamsów 2"/Materiały prasowe

Opis fabuły

Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy w rodzinie Addamsów na świat przychodzi kolejne dziecko. Nowy potomek Morticii i Gomeza otrzymuje imię Pubert. Wszystkie cechy odziedziczył po swoich nieprzeciętnych rodzicach – jego twarzyczkę zdobi tajemniczy uśmiech, ma również przeraźliwie białą skórę oraz charakterystyczny wąsik. Nie ulega wątpliwości, że płynie w nim krew Addamsów. Gomez jest niezwykle szczęśliwy, ale inaczej sytuację postrzega rodzeństwo Puberta – Wednesday i Pugsley. Przebiegłe nastolatki postanawiają pozbyć się swojego brata. Do tej decyzji nakłania ich przede wszystkim rodzinna legenda, zgodnie z którą przybycie na świat kolejnego potomka oznacza śmierć jednego z poprzednich. Wkrótce Morticia i Gomez zatrudniają niańkę, Debbie Jelinski. Nie wiedzą jednak, że urocza blondynka jest poszukiwaną morderczynią – na swoim sumieniu ma już trzech mężów, których poślubiła dla pieniędzy. Jej kolejnym celem staje się brat Gomeza, Fester Addams, który czuje się bardzo samotny. Niecne zamiary kobiety dostrzegają wkrótce Wednesday i Pugsley. Uda im się zapobiec tragedii?


Rodzina Addamsów 2 obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Rodzina Addamsów 2 ? Spawdzić obsadę filmu Rodzina Addamsów 2 oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Rodzina Addamsów 2 online. Pełna obsada filmu Rodzina Addamsów 2 i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Rodzina Addamsów 2 Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Anjelica Huston – Morticia Addams
Raul Julia – Gomez Addams
Christina Ricci – Wednesday Addams
Jimmy Workman – Pugsley Addams
Carel Struycken – Lurch
Joan Cusack – Debbie Jellinsky
David Krumholtz – Joel glicker
Carol Kane – Babcia
Christopher Hart - Rąsia

Macie już za sobą „Rodzinę Addamsów 2”? Polecamy obejrzeć animowaną komedię w podobnym klimacie, „Hotel Transylwania 2”. Porządnej dawki rozrywki dostarczą również filmy „Kołysanka” oraz „Zapętleni”.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO