Gdzie obejrzeć

Pamiętnik księżniczki 2 online
Film pod tytułem „Pamiętnik księżniczki 2” zadebiutował w roku 2004. Jest to bezpośrednia kontynuacja młodzieżowej komedii, która zdobyła serca fanów na całym świecie. Tym razem bohaterka decyduje się na przejęcie korony, która jej się należy. Niespodziewanie na jej drodze pojawiają się pewne problemy i kruczki prawne. 

Tytuł oryginalny: The Princess Diaries 2: Royal Engagement
Gatunek: Komedia / Romans
Reżyseria: Garry Marshall
Rok produkcji: 2004
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Pamiętnik księżniczki 2” jest Mia Thermopolis, w której rolę wcieliła się Anne Hathaway. Młoda kobieta wyrusza do Genovii,w której ma objąć tron. Szybko okazuje się jednak, że nie jest ona jedyną pretendentką do korony – państwem ma władać bowiem pewien młody mężczyzna, który ma do tronu takie same prawa. Drogą do objęcia stanowiska ma być szybkie zamążpójście dziewczyny, które ma odbyć się na zasadach zaaranżowanego małżeństwa. Czy jednak przyszłej królowej uda się zakochać na siłę? Wydaje się to bardzo wątpliwe – zwłaszcza, że Mia zaczyna czuć coś do swojego przeciwnika w walce o władzę… Jak potoczą się losy młodej kobiety? Czy interes wygra z uczuciami? Przekonać się o tym można za pośrednictwem internetu – film jest bowiem dostępny w serwisach iTunes, Chili i VOD.pl. Poniżej możecie natomiast zapoznać się jego obsadą i zwiastunem.


Gdzie obejrzeć cały film Pamiętnik księżniczki 2 i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Pamiętnik księżniczki 2 online. Pełną obsadę filmy Pamiętnik księżniczki 2 znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Anne Hathaway
Julie Andrews
Héctor Elizondo
John Rhys-Davies
Heather Matarazzo
Chris Pine
Callum Blue
Larry Miller
Raven-Symoné
Kathleen Marshall
Caroline Goodall
Lorraine Nicholson
Shannon Wilcox
Greg Lewis
Abigail Breslin

Przed seansem warto obejrzeć pierwszą część filmu Pamiętnik Księżniczki. Polecamy również komedie Dwaj zgryźliwi tetrycy i Całe szczęście.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO