Gdzie obejrzeć

Niewłaściwa Missy online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Nieostrożne randkowanie może mieć czasem nieoczekiwane i przezabawne skutki. Przekonujemy się o tym niejednokrotnie podczas oglądania komedii romantycznych, które bawią nas do łez i prezentują niesamowite historie namiętnych uczuć. Jedną z takich produkcji jest z całą pewnością film „Niewłaściwa Missy”, który obejrzeć można na Netfliksie.

Tytuł oryginalny: The Wrong Missy
Gatunek: Komedia romantyczna
Kraj: USA
Reżyseria: Tyler Spindel
Scenariusz: Kevin Barnett / Chris Pappas
Premiera: 8 maja 2020

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Głównym bohaterem komedii romantycznej pod tytułem „Niewłaściwa Missy” jest Tim Morris – samotny mężczyzna, któremu w końcu udaje się poznać dziewczynę jego marzeń. Ich romans nabiera tempa, jest jednak bardzo specyficzny – para wymienia jedynie SMS-y. Tim szybko traci głowę dla poznanej Missy i decyduje się zaprosić kobietę na wspólną wycieczkę. Para ma udać się na Hawaje, gdzie spędzić chce upojne chwile w cudownych okolicznościach przyrody. Brzmi pięknie, prawda? Okazuje się jednak, że Tim omyłkowo zaprosił nie tą Missy – kobieta, która pojawiła się na lotnisku, spędziła z nim bowiem w przeszłości najgorszą randkę w historii. Film dostępny jest na Netfliksie. Poniżej obejrzeć możecie jego zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji.


Niewłaściwa Missy obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Niewłaściwa Missy ? Spawdzić obsadę filmu Niewłaściwa Missy oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Niewłaściwa Missy online. Pełna obsada filmu Niewłaściwa Missy i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Niewłaściwa Missy Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Niewłaściwa Missy – zwiastun

Obsada

David Spade - Tim Morris
Lauren Lapkus - Missy
Molly Sims - Missy
Nick Swardson - Nate
Rob Schneider - Komante

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO