Gdzie obejrzeć

Love Life online
Komedie romantyczne przyzwyczaiły nas przede wszystkich do dwóch rzeczy – wzruszeń i świetnej zabawy. Niezobowiązująca fabuła i realne postaci sprawiają, że w zaledwie kilka chwil jesteśmy w stanie utożsamić się z głównymi bohaterami. Nie inaczej jest w przypadku serialu „Love Life”. 

Tytułu oryginalny: Love Life
Gatunek: Komedia romantyczna
Twórca: Sam Boyd
Rok: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Serial „Love life” prezentuje widzowi niecodzienne podejście do tematyki komedii romantycznej. Mamy okazję prześledzić narodziny związków i różne ich odsłony – każdy odcinek prezentuje bowiem zupełnie odrębną historię. Jak rodzi się miłość? Kiedy decydujemy się na spędzenie z drugą osobą całego życia? Jak poznane osoby i związki kształtują nas samych? Serial stara się udzielić odpowiedzi na te i inne pytania. Produkcję obejrzeć można na HBO GO. Poniżej możecie natomiast zapoznać się ze zwiastunem i obsadą romantycznej komedii. 


Gdzie obejrzeć cały film Love Life i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Love Life online. Pełną obsadę filmy Love Life znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Anna Kendrick - Darby Carter
Zoe Chao - Sara Yang
Sasha Compère - Mallory Moore
Scoot McNairy - Bradley Field
Peter Vack - Jim

Lubicie filmy i seriale o miłości? W takim razie z pewnością przypadną wam do gustu filmy Narzeczony na niby, Facet na miarę i Nie ma mowy!

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO