Gdzie obejrzeć

Gruby i chudszy online
Wielu z nas chciałoby poprawić swoją fizyczną kondycję i figurę. W dążeniu do tego czasem sięgamy po najróżniejsze specyfiki, które mają przyspieszyć proces naszego chudnięcia. Okazuje się jednak, że wszystko ma swoją cenę. Przekonał się o tym chociażby bohater filmu „Gruby i chudszy”, który zdecydował się na niecodzienną terapię.

Tytuł oryginalny: The Nutty Professor
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Tom Shadyac
Rok produkcji: 1996
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Gruby i chudszy” jest profesor chemii, Sherman Klump. Mężczyzna boryka się ze znaczną otyłością, która wpływa na jego pewność siebie i poczucie własnej wartości. Naukowiec ma też problem z uzyskaniem funduszy na swoje badania. Światełkiem w tunelu może okazać się eksperymentalna terapia odchudzająca, która do tej pory testowana była jedynie na świnkach morskich. Klump ma nadzieję na odmienienie swojego życia – przy okazji chce też zdobyć sympatię jednej ze studentek, w której skrycie się podkochuje. Eksperyment działa i profesor zamienia się w szczupłego i wysportowanego mężczyznę. Okazuje się jednak, że tajemniczy preparat oddziałuje także na jego psychikę i zmienia go nie do poznania. Jak potoczą się jego losy? Przkonać się o tym można za pośrednictwem serwisu Rakuten. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę amerykańskiej komedii. 


Gdzie obejrzeć cały film Gruby i chudszy i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Gruby i chudszy online. Pełną obsadę filmy Gruby i chudszy znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Eddie Murphy
Jada Pinkett Smith
James Coburn
Larry Miller
Dave Chappelle
John Ales
Patricia Wilson
Jamal Mixon
Nichole McAuley
Hamilton von Watts
Chao Li Chi
Tony Carlin
Quinn Duffy
Montell Jordan
Doug Williams

Polecamy również filmy Najlepsze przyjaciółki, Gladiator i Wilde Maus.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: DobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO