Gdzie obejrzeć

Gliniarz z Beverly Hills 3
Amerykańskie komedie niejednokrotnie potrafią poprawić nasz humor i przyciągnąć nas przed ekran. Nic więc dziwnego, że niektóre z nich doczekały się wieloczęściowych serii. Jedną z nich są filmy z cyklu „Gliniarz z Beverly Hills”. Jaka jest ich recepta na sukces? Dobry humor, przebojowy główny bohater i cała masa akcji

Tytuł oryginalny:  Beverly Hills Cop III
Gatunek: Komedia / Akcja
Reżyseria: John Landis
Scenariusz: Steven E. de Souza / Danilo Bach
Rok produkcji: 1994
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Gliniarz z Beverly Hills III” jest Axel Foley – czarnoskóry funkcjonariusz, który znany jest ze swojej przebojowości i poczucia humoru. Tym razem musi on stawić jednak czoła nie lada wyzwaniu. W jednej z policyjnych akcji ginie bowiem bezpośredni przełożony agenta. Wiele wskazuje na to, że była to zorganizowana akcja. Axel zamierza dowiedzieć się prawdy i postawić przed sądem sprawców śmierci swojego szefa. W tym celu musi on opuścić Detroit i podąża śladem złoczyńców. Trafia w ten sposób do Beverly Hills – to tam prawdopodobnie znajdują się odpowiedzi na nurtujące go pytania. Film niestety nie jest dostępny w  ofercie żadnego dużego serwisu streamingowego. Bez trudu znaleźć można jednak informacje i zwiastun produkcji – możecie się z nimi zapoznać poniżej. 

Obsada

Eddie Murphy - Detektyw Axel Foley
Judge Reinhold - Billy Rosewood
Hector Elizondo - Jon Fint
Timothy Carhart - Ellis De Wald
John Saxon - Orrin Sanderson
Theresa Randle - Janice
Alan Young - Wujek Dave Thornton
Stephen McHattie - Steve Fulbright
Bronson Pinchot - Serge
Gilbert R. Hill - Todd

Lubisz komedie i szukasz propozycji na wieczór? Sprawdź koniecznie filmy Tully, Milion dolarów i Jeszcze dłuższe zaręczyny.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO