Gdzie obejrzeć

Daddy Cool online
Utracona miłość to problem, z którym naprawdę niełatwo sobie poradzić. Opuszczona osoba zazwyczaj szuka wówczas możliwości powrotu i naprawy kończącego się związku. Czasem przybierać to może groteskowe i zwyczajnie przezabawne formy – z jednym z takich wybryków mamy do czynienia w komedii „Daddy Cool”. 

Tytuł oryginalny: Daddy Cool
Gatunek: Komedia
Reżyseria:  Maxime Govare
Scenariusz: Maxime Govare / Noémie Saglio
Rok: 2017
Kraj: Francja 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Daddy cool” jest 40-letni Adrien. Mężczyzna jest zupełnie niedojrzały i infantylny. Wszystko to doprowadza do rozstania z jego ukochaną Maude, która marzy o założeniu szczęśliwej i odpowiedzialnej rodziny. Mężczyzna nie potrafi się jednak pogodzić z zakończeniem związku i zamierza ostatni raz zawalczyć o względy swojej ukochanej. Dzięki dość szczęśliwemu zbiegowi okoliczności postanawia on założyć domowe przedszkole, które ma udowodnić Maude, że będzie dobrym ojcem i świetnie potrafi zajmować się dziećmi. Dzieci zmieniają jego życie o 180 stopni – mężczyzna zdaje się jednak świetnie radzić z nowym zajęciem. Maude także zaczyna spoglądać na niego nieco łaskawszym okiem… Film obejrzeć można w usługach Netflix, Chili, Ipla, VOD.pl czy PLAY NOW. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę francuskiej komedii.


Gdzie obejrzeć cały film Daddy Cool i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Daddy Cool online. Pełną obsadę filmy Daddy Cool znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Vincent Elbaz - Adrien
Laurence Arné - Maude
Jean François Cayrey - Emmanuel
Grégory Fitoussi - Renaud
Juliette Pivolot - Juliette
Abel Mansouri Asselain - Abel
Maxence Chanfong-Dubois - Maxence
Sarah Le Huu Nho - Sarah
Albert Bordes - Gaspard

Dla fanów komedii polecamy również filmy Big Lebowski, Dusigrosz lub Czym chata bogata!.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Bardzo dobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO