Gdzie obejrzeć

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
Cała Galia została podbita przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna jedyna wioska stawia opór rzymskiemu najeźdźcy. Tym razem jednak jej mieszkańcy oopuszczą rodzinne domy i ruszą do dalekiego Egiptu - tam zamierzają pomóc Numernabisowi w budowaniu piramid. Oto film "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra".

Tytuł oryginalny: Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
Gatunek: Komedia / Przygodowy
Reżyseria: Alain Chabat
Scenariusz: Alain Chabat
Rok produkcji: 2002
Kraj: Francja / Niemcy 

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Kleopatra (Monica Bellucci) chcąc udowodnić siłę swojego narodu, zobowiązuje się wybudować letnią rezydencję dla Juliusza Cezara (Alain Chabat), w ciągu trzech miesięcy. Zadanie to zleca Numernabisowi (Jamel Debbouze). Jeśli nie zdąży, Królowa rzuci go na pożarcie krokodylom. Bliski załamania Numernabis zwraca się o pomoc do galijskiego Druida Panoramixa (Claude Rich), wynalazcy specyfiku dodającego sił. Zaopatrzeni w magiczny napój, Asterix (Christian Clavier), Obelix (Gerard Depardieu) i Panoramix wraz z pieskiem Idefixem wyruszają do Egiptu aby pomóc Numernabisowi. Czy zdołają pokonać przeciwności losu, intrygi Juliusza Cezara i wygrać wyścig z czasem? Filmu niestety nie znajdziemy obecnie w bibliotece żadnego serwisu streamingowego. Poniżej znajdziecie jego zwiastun i obsadę.

Obsada filmu

Gérard Depardieu
Alain Chabat
Christian Clavier
Claude Rich
Jamel Debbouze
Monica Bellucci

Szukasz innych przygód przesympatycznych Galów? Polecamy filmy Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru i Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO