Gdzie obejrzeć

Teksańska masakra piłą mechaniczną
W historii kina powstało wiele dzieł, które na dobre zagościły w kulturze masowej. Wśród nich znajdziemy także horrory, które nawet po latach potrafią wywołać przerażenie u niejednego widza. Nic więc dziwnego, że najlepsze z nich cieszą się niemalejącą popularnością. Jedną z takich produkcji jest „Teksańska masakra piłą mechaniczną” z 2003 roku. 

Tytuł oryginalny: The Texas Chainsaw Massacre
Gatunek: Horror 
Reżyseria: Marcus Nispel
Scenariusz: Scott Kosar
Rok produkcji: 2003
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Film „Teksańska masakra piłą mechaniczną” to remake klasycznego horroru, który zadebiutował w roku 1974. Przyjaciele Erin, Kemper, Pepper, Andy i Morgan wybierają się do Dallas. Niespodziewanie na ich drodze pojawia się przerażona autostopowiczka. Dziewczyna nie chce jechać dalej i na oczach młodych ludzi popełnia samobójstwo. Wkrótce okazuje się dlaczego… Grupa przyjaciół trafia bowiem do miasteczka, w którym grasuje jedynie rodzina kanibali. Czyhają oni na podróżnych i wiele wskazuje na to, że nowo przybyli także nie mogą czuć się bezpiecznie. Film obecnie niestety nie jest dostępny w ofercie serwisów streamingowych. Poniżej możecie natomiast znaleźć zwiastun i obsadę tego przerażającego hitu.

Obsada

Jessica Biel
Jonathan Tucker
Erica Leerhsen
Mike Vogel
Eric Balfour
R. Lee Ermey
David Dorfman
Lauren German
Terrence Evans
Marietta Marich

Lubisz się bać? Jeśli tak, sprawdź koniecznie inne horrory - polecamy filmy Oszukać przeznaczenie, Blackburn i Las samobójców

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO