Gdzie obejrzeć

Redwood
Jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, gdy stawką jest nasze życie? Czy będziemy potrafili poświęcić bliskich lub przyjaciół? Tego rodzaju dylematy moralne bardzo często goszczą w filmach i serialach. Czasem przybierają one formy horrorów, które potrafią przyprawić o gęsią skórkę. Jednym z nich jest film „Redwood”, który zadebiutował w roku 2017. 

Tytuł oryginalny: Redwood
Gatunek: Horror
Reżyseria: Tom Paton
Scenariusz: Tom Paton
Rok produkcji: 2017
Kraj: Wielka Brytania

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Redwood” jest Josh, w którego rolę wcielił się Mike Beckingham. Mężczyzna jest chory na nieuleczalną białaczkę i zamierza aktywnie wykorzystać ostatnie chwile swojego życia. Właśnie dlatego wybiera się ze swoją ukochaną do lasów Redwood. Miejscowy leśniczy ostrzega parę przed zbaczaniem z bezpiecznego szlaku – bohaterowie jednak niewiele sobie robią z jego rad. Wkrótce okazuje się, że las zamieszkuje bestia, która jest w stanie uleczyć Josha. Nie ma jednak nic za darmo – wszystko bowiem wymaga odpowiednio wysokiej ofiary. W tym wypadku ma nią być życie ukochanej… Jak potoczą się losy bohaterów? Przekonać się o tym mogą widzowie, którzy zdecydują się na seans. Niestety film obecnie nie jest dostępny na łamach żadnego z wiodących serwisów streamingowych. Poniżej możecie natomiast znaleźć jego zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji.

Obsada

Mike Beckingham
Tatjana Nardone
Nicholas Brendon
Muzz Khan
Luke D'Silva
Jessica-Jane Stafford
Maciej Kwiatkowski
Julia Szamałek
Paweł Jabłoński

Fani horrorów mogą wybierać sposród setek różnych produkcji. My polecamy także filmy Las samobójców, Niepoczytalna i Resident Evil 2: Apokalipsa.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO