Gdzie obejrzeć

Czarnobyl odcinek 5 online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Czarnobyl” to brytyjsko-amerykański miniserial, który został stworzony przez Craiga Mazina i wyreżyserowany przez Johana Rencka. Ukazuje on okoliczności katastrofy elektrowni jądrowej w Czarnobylu, do której doszło 26 kwietnia 1986 roku. Scenariusz do produkcji częściowo powstał w oparciu o książkę Swiatłany Aleksiejewicz „Krzyk Czarnobyla”. W serialu wystąpili między innymi Jared Harris, Emily Watson i Stellan Skarsgård. Premiera piątego odcinka serialu zatytułowanego „Vichnaya Pamyat” odbyła się 3 czerwca 2019 roku na HBO.

Rok produkcji: 2019
Oryginalny tytuł serialu: Chernobyl
Tytuł odcinka: Vichnaya Pamyat
Gatunek: Historyczny
Produkcja: Wielka Brytania / USA
Data premiery: 3 czerwca 2019
Twórcy: Craig Mazin / Johan Renck
Platforma: HBO

"Czarnobyl"/Materiały prasowe

Opis odcinka

Piąty odcinek „Czarnobyla” zamyka przedstawioną w serialu historię wybuchu elektrowni atomowej, do której doszło w 1986 roku. Zobaczymy w nim między innymi, jak Walerij Legasow, Borys Szczerbina i Ulana Chomiuk postanowią postawić na szali swoje życie oraz karierę, żeby ujawnić prawdę o eksplozji reaktora jądrowego. Dochodzi bowiem do procesu związanego z niedopełnieniem obowiązków i narażeniem miejscowej społeczności na wybuch elektrowni. W 1987 roku do Czarnobyla zjeżdżają się członkowie wymiaru sprawiedliwości, świadkowie, oskarżeni oraz dziennikarze. W stan oskarżenia zostaje postawionych kilka osób. Obecni na sali sądowej naukowcy decydują się szczerze opowiedzieć o prawdziwych przyczynach katastrofy, która przyczyniła się do śmierci wielu osób oraz długotrwałego skażenia środowiska.

Macie już za sobą ostatni odcinek serialu „Czarnobyl”? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie teraz film katastroficzny „Nostradamus: 2012”. Polecamy również takie trzymające w napięciu produkcje jak „San Andreas” oraz „Pompeje”.


Czarnobyl odcinek 5 obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Czarnobyl odcinek 5 ? Spawdzić obsadę filmu Czarnobyl odcinek 5 oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Czarnobyl odcinek 5 online. Pełna obsada filmu Czarnobyl odcinek 5 i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Czarnobyl odcinek 5 Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Jared Harris – Walerij Legasow
Emily Watson – Ulana Khomyuk
Stellan Skarsgård – Boris Shcherbina
Mark Lewis Jones – generał Pikałow
Jessie Buckley – Ludmiła Ignatenko
Paul Ritter – Anatolij Diatłow
Barry Keoghan – Paweł
Jamie Sives – Sitnikov
Michael Socha - Michaił

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Bardzo dobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO