Gdzie obejrzeć

Valeria
Za co właściwie kochamy seriale? Tego rodzaju produkcje dają nam możliwość przynajmniej czasowej ucieczki i odpoczynku od własnych problemów. Pokazują nam życie innych ludzi w odległych dla nas zakątkach świata. Coraz więcej produkcji stara się też opowiedzieć nam pewną historię – jednym z takich tytułów jest hiszpański serial „Valeria”.

Tytuł: Valeria
Gatunek: Dramat
Rok: 2020
Kraj: Hiszpania
Twórca: María López Castaño
Dostępny na: Netflix

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Główną bohaterką serialu jest tytułowa Valeria. Kobieta nie przechodzi ostatnio najłatwiejszego okresu – towarzyszą jej pisarski kryzys twórczy i problemy w małżeństwie. W trudnych chwilach pomagają jej jednak przyjaciółki - Carmen, Lola i Nerea. Kobiety służą swojej przyjaciółce pomocą i są jej oparciem – razem tworzą niezawodną grupę, która stara się sobie poradzić z przeciwnościami i otaczającym je światem. Razem wiodą pełne niespodziewanych zdarzeń życie, które jest tematem przewodnim całego serialu. Produkcję obejrzeć można na Netfliksie, poniżej znajdziecie natomiast zwiastun i obsadę hiszpańskiego serialu.

Obsada

Diana Gómez - Valeria
Silma López - Lola
Paula Malia - Carmen
Teresa Riott - Nerea
Maxi Iglesias - Víctor
Ibrahim Al Shami J. - Adrián
Juanlu González - Borja
Júlia Molins - Cris
Mero González - Zaida
Aitor Luna - Sergio

Serial Valeria już za tobą? A może szukasz czegoś innego? Sprawdź koniecznie inne tytuły. Warte polecenia są chociażby Brooklyn, Dla ciebie wszystko czy Była sobie dziewczyna. Miłego seansu!

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO