Gdzie obejrzeć

Serce nie sługa (2005) online
Serce nie sługa to film nakręcony w 2005 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Ben Younger. Rafi ma 37 lat i niedawno przeżyla rozwód - w życiu dojrzałej kobiety pojawia się dużo młodszy mężczyzna, z którym wiąże się jednak dość ciekawa historia...

Tytuł oryginalny: Prime
Gatunek: Dramat / Komedia
Reżyseria: Ben Younger
Scenariusz: Ben Younger
Rok premiery: 2005
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

37-letnia Rafi (Uma Thurman), organizatorka sesji zdjęciowych, tuż po rozstaniu z mężem spotyka 23-letniego malarza Davida (Bryan Greenberg). Davida i Rafi dzieli nie tylko spora różnica wieku, ale także pochodzenie i poczucie niezależności. On, wychowany według zasad judaizmu, jest miłośnikiem hip hopu i malarzem-amatorem, mieszkającym nadal z dziadkami. Ona jest niepraktykującą katoliczką i doskonale porusza się w świecie mody, pełnym blichtru i luksusu. Meryl Streep – wciela się w postać dr Lisy Metzger, do której Rafi zwraca się o pomoc w przezwyciężeniu strachu przed zbliżeniem do nowego partnera. Wkrótce, ku przerażeniu terapeutki, okazuje się, że obiekt zainteresowania Rafi jest... synem Lisy. Taka historia mogła się wydarzyć tylko w Nowym Jorku! Filmu obecnie nie znajdziemy niestety w ofercieżadnego z wiodących serwisów streamingowych. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Gdzie obejrzeć cały film Serce nie sługa i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Serce nie sługa (2005) online. Pełną obsadę filmy Serce nie sługa znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada filmu

Uma Thurman
Meryl Streep
Bryan Greenberg
Jon Abrahams
Jerry Adler
Doris Belack
Aubrey Dollar

W filmie wystąpiła między innymi Meryl Streep, którą podziwiać możemy także w produkcjach Diabeł ubiera się u Prady czy Mamma mia!

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO