Gdzie obejrzeć

Niemoralna propozycja online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Niemoralna propozycja” to dramat obyczajowy z Robertem Redfordem i Demi Moore w rolach głównych, który opowiada o tym, jak pieniądze potrafią wpłynąć na relacje międzyludzkie. Młode małżeństwo, które znajdzie się w ciężkiej sytuacji finansowej, otrzyma wyjątkowo niecodzienną propozycję od pewnego ekscentrycznego miliardera. W zamian za pokaźną sumę pieniędzy zażąda on jednej nocy spędzonej z cudzą żoną. Będzie to prawdziwą próbą uczuć dla zdesperowanej pary. Czy skuszeni pieniędzmi zaryzykują dalsze losy swojego związku?

Tytuł oryginalny: Indecent Proposal
Gatunek: Dramat
Rok produkcji: 1993
Premiera: 7 kwietnia 1993
Reżyseria: Adrian Lyne
Scenariusz: Amy Holden Jones

"Niemoralna propozycja"/Materiały prasowe

Opis fabuły

Film przedstawia historię Davida i Diany, którzy są młodym i kochającym się małżeństwem. On jest utalentowanym i wziętym architektem, a ona pracuje w agencji nieruchomości. Mężczyzna wciąż marzy o wybudowaniu własnego domu, dzięki czemu mógłby umocnić swoją pozycję zawodową. Pata postanawia więc zaciągnąć kredyt. Ich plany przekreśla jednak nagły kryzys ekonomiczny. Oboje niespodziewanie tracą pracę i nie są w stanie dalej spłacać kolejnych rat. Bank zwraca się do nich z żądaniem natychmiastowej spłaty weksla. David i Diana nie mają jednak skąd wziąć sumy 50 tysięcy dolarów. Architektowi przychodzi w końcu do głowy jeden pomysł, który może być dla niego i żony ostatnią deską ratunku – spróbować wygrać pieniądze w kasynie w Las Vegas. Początkowo wszystko idzie po ich myśli i udaje im się wygrywać coraz większe sumy. Jednak w końcu los przestaje się do nich uśmiechać. Wówczas poznają Johna Gage’a, któremu Diana od razu wpada w oko. Mężczyzna, który uważa, że wszystko można kupić, proponuje milion dolarów za noc spędzoną z żoną Davida.


Niemoralna propozycja obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Niemoralna propozycja ? Spawdzić obsadę filmu Niemoralna propozycja oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Niemoralna propozycja online. Pełna obsada filmu Niemoralna propozycja i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Niemoralna propozycja Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Demi Moore – Diana Murphy
Robert Redford – John Gage
Woody Harrelson – David Murphy
Seymour Cassel – Shackleford
Oliver Platt – Jeremy
Billy Bob Thornton – Day Tripper
Rip Taylor – Langford
Pierre Epstein – Van Buren

Jeśli zainteresował was film „Niemoralna propozycja”, z pewnością spodoba wam się również poruszający dramat „Bóg nie umarł 2”. Warto obejrzeć również takie produkcje jak „Wilcze dzieci” czy trzymający w napięciu thriller „Michael Kohlhass”.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO