Gdzie obejrzeć

Kto tu jest winny
Dramaty i filmy poświęcone ludzkim przeżyciom są jednymi z najczęściej wybieranych na wieczorne seanse i rodzinne oglądanie. Nic więc dziwnego, że sporo ciekawych nowości z tego gatunku pojawia się na serwisach streamingowych. Jedną z premier 2020 roku na Netfliksie jest film „Kto tu jest winny”. 

Tytuł oryginalny: Uncorked
Gatunek: Dramat
Rok produkcji: 2020
Reżyseria i scenariusz: Prentice Penny
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Kto tu jest winny” jest młody Elijah, który kocha wino. Największym marzeniem chłopaka jest uzyskanie tytułu master sommeliera, którym pochwalić się mogą jedynie wybitni znawcy trunku. Nieco inny plan ma ojciec chłopaka – Louis. Mężczyzna ma nadzieję, że chłopak przejmie rodzinny biznes w postaci jednego z grillowych barów w Memphis. W ich życiu dochodzi jednak do zdarzenia, które zmusza ich do spojrzenia na swoje plany i relacje jeszcze raz. Film potrafi wzruszyć i rozbawić – nie brakuje tu także scen, które z całą pewnością mogą zapaść w pamięć. „Kto tu jest winny” obejrzeć mogą użytkownicy Netfliksa – poniżej natomiast macie okazję zobaczyć zwiastun produkcji i jej obsadę. 

Obsada

Mamoudou Athie - Elijah
Courtney B. Vance - Louis
Niecy Nash - Sylvia
Sasha Compère - Tanya
Jennifer Pierce Mathus - Pracownica winnicy
Meera Rohit Kumbhani - Leann
Kelly Jenrette - Brenda
Bernard David Jones - JT
Djinda Kane - Mélanie
Alicia Ester - Ava
Matt McGorry - Harvard

Szukasz dobrego polskiego filmu? Widziałeś już Dom zły? Może zainteresuje cie historia Michaliny Wisłockiej w filmie Sztuka kochania. Warto też dać szasnę filmowi Galerianki

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO