Gdzie obejrzeć

Już mnie tu nie ma online
Dramaty z Netfliksa często poruszają tematykę, której próżno szukać w innych tego rodzaju produkcjach. Wyjątkiem w tym przypadki nie jest film pod tytułem „Już mnie tu nie ma”, który miał swoją premierę na jesieni 2019 roku. Za reżyserię i scenariusz dzieła odpowiada Fernando Frias.

Tytuł oryginalny: Ya no estoy aquí
Rok produkcji: 2019
Gatunek: Dramat
Reżyseria:  Fernando Frias
Scenariusz: Fernando Frias
Kraj: Meksyk / USA

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Już mnie tu nie ma” jest Ulises Samperio – młody przywódca małego gangu Los Terkos. Jego członkowie uwielbiają muzykę, imprezy i ekstrawagancję – ich dni mijają głównie na zabawie. W Meksyku szybko rozwija się jednak rywalizacja narkotykowa. Między głównym bohaterem a jedną z lokalnych grup dochodzi do nieporozumienia – w jego wyniku Ulises musi opuścić Meksyk i przenosi się do USA. Wciąż docierają jednak do niego wieści z ukochanego regionu – mężczyzna szybko pojmuje, gdzie jest jego miejsce na świecie. Chce wrócić i stanąć w obronie swojej tożsamości i kultury, którą kocha. Cały film obejrzeć można na Netfliksie – poniżej znajdziecie natomiast zwiastun i obsadę produkcji.


Gdzie obejrzeć cały film Już mnie tu nie ma i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Już mnie tu nie ma online. Pełną obsadę filmy Już mnie tu nie ma znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Bianca Coral Puernte Valenzuela - Chaparra
Juan Daniel Garcia Treviño - Ulises Sampiero
Xueming Angelina Chen - Lin
Luis Leonardo Zapata - Isai
Jonathan Fernando Espinoza Gamez - Jeremy
Leonardo Ernesto Garza Ávila - Pekesillo
Yesica Avigail Silvia Rios - Patricia

Szukasz ciekawego filmu na wieczorny seans? Sprawdź koniecznie takie produkcje jak Sprawiedliwy lub Stalowe Magnolie. Jeśli szukasz czegoś tanecznego, koniecznie obejrzyj Step Up 4 Revolution.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO