Gdzie obejrzeć

Gwiazdeczki gdzie obejrzeć online?
Najnowsze filmy nierzadko dotykają bieżącej tematyki, która dla wielu osób może wydawać się co najmniej kontrowersyjna. Nie inaczej jest w przypadku jednego z najnowszych filmów na Netfliksie. Produkcja pod tytułem „Gwiazdeczki” często była przedmiotem dyskusji – o czym tak naprawdę jest film amerykańskiego giganta?

Tytuł oryginalny: Mignonnes
Gatunek: Komedia / Dramat
Reżyseria: Maïmouna Doucouré
Scenariusz: Maïmouna Doucouré
Rok produkcji: 2020
Kraj: Francja

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Gwiazdeczki” jest jedenastoletnia Amy, która wraz z matką i bratem czeka na powrót ojca z Senegalu. Dziewczynka jest zafascynowana lokalnym zespołem tanecznym, w którym występuje jej niefrasobliwa sąsiadka, Angelica. Przeciwna zespołowi jest matka dziewczyny, Miriam – sposób tańca dziewczynek jest sprzeczny z wyznawanymi przez kobietę wartościami. Amy chce jednak wyrwać się ze swojego środowiska i rozpocząć nieco inne życie – zwłaszcza, że zaczyna ona odkrywać swoją kobiecość. Już niedługo zespół ma zaprezentować wyzywający układ podczas jednego z konkursów. Kontrowersyjną produkcję obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej znajdziecie natomiast jej zwiastun i obsadę.

Obsada

Fathia Youssouf Abdillahi
Maïmouna Gueye
Medina El Aidi
Esther Gohourou
Ilanah Cami-Goursolas
Myriam Hamma
Mbissine Thérèse Diop
Demba Diaw
Mamadou Samaké
Vincent Vidal
Jean-Paul Castro

W serwisach VOD ostatnio pojawiło się także kilka seriali wartych uwagi - polecamy szczególnie Park Jurajski: Obóz kredowy, Wspaniała Pani Maisel i Biohakerzy.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO