Gdzie obejrzeć

Siła nadziei
Siła nadziei (American Woman) to film o kobiecie, która musi samotnie wychować swojego wnuka, ponieważ jej córka zaginęła i nigdy nie wróciła do domu. Przez 11 lat walczą, aby dowiedzieć się prawdy o zaginięciu swojej nastoletniej córki… 

Gatunek: Dramat / Thriller 
Produkcja: USA / Wielka Brytania  
Rok produkcji: 2018
Reżyseria: Jake Scott 
Scenariusz: Brad Ingelsby 
Platforma: HBO GO 

 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

Deb jest czarną owcą w rodzinie, ponieważ szybko została matką Bridget. Ta poszła w jej ślady i jako nastolatka - zaszła w ciążę, wydając na świat Jesse’ego. Cała trójka mieszka w małym miasteczku w Pensylwanii - jak to w rodzinie, czasem jest u nich lepiej, a czasem z kolei gorzej. Wszystko zmienia się, kiedy Bridget wychodzi ze swoim byłym chłopakiem, ojcem chłopca, i nigdy nie wraca… Film to 11 lat historii, w której widać moment zaginięcia, cierpienie i poszukiwanie prawdy, aż do momentu jej odkrycia. Deb stara się ułożyć swoje życie, wychowując wnuka, ale nigdy nie przestała zastanawiać się, gdzie jest jej córka. Z czasem na jaw wychodzą informacje, które zmieniają wszystko… Niesamowity i trzymający w napięciu dramat, który trzeba zobaczyć! 

 

Obsada

Christina Hendricks - Katherine 
Aaron Paul - Chris 
Sienna Miller - Debra 
Will Sasso - Terry 
Pat Healy - Ray 
Maggie Castle - Aktorka 
Amy Madigan - Peggy 
Aidan Fiske - Jesse 
Rachel Singer - Pani Derrick 
Sky Ferreira - Bridget  

Jeśli ten dramat przypadł wam do gustu i potrzebujecie czegoś podobnego, co będzie trzymało was w napięciu to koniecznie sprawdźcie "Przebudzenie", "Przeczucie" lub, z nowszych produkcji, "Nerve". 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO