Gdzie obejrzeć

Wyjaśniamy: Koronawirus
Rok 2020 nas nie rozpieszcza. Cały świat stanął bowiem w obliczu epidemii koronawirusa, która sparaliżowała ruch międzypaństwowy, gospodarki i nasze codzienne życie. Ludzie w maseczkach na ulicy, obostrzenia sanitarne i potencjalnie śmiertelny wirus – to wszystko sprawiło, że w ramach popularnego cyklu Wyjaśniamy na Netfliksie powstała produkcja „Wyjaśniamy: Koronawairus”.

Tytuł oryginalny: Coronavirus, Explained
Gatunek: Dokumentalny
Kraj: USA
Rok produkcji: 2020

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Koronawirus bez wątpienia sparaliżował nasze codzienne życie i sprawił, że jest ono o wiele bardziej uciążliwe. Konieczność zasłaniania ust i nosa, obostrzenia sanitarne i zwyczajny strach sprawiają, że jest to jeden z największych kryzysów społecznych naszych czasów. Serial „Wyjaśniamy: Koronawirus” skupia się na wielu aspektach epidemii. Dzięki produkcji mamy okazję lepiej poznać i zrozumieć wirus, z którym przyszło nam walczyć. Serial opowie także o możliwych psychicznych następstwach izolacji i konieczności ograniczenia społecznych interakcji. Serial obejrzeć można oczywiście na Netfliksie. Poniżej natomiast obejrzeć możecie zwiastun produkcji.

Wyjaśniamy: Koronawirus – zwiastun

Epidemia koronawirusa nie jest najlżejszym i najbardziej wdzięcznym tematem do rozmów. Świetną odskocznią od codziennych stresów mogą być za to filmy. Ze swojej strony serdecznie polecamy perypetie Jacka Sparrowa – na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza trzy pierwsze częśći Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły, Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka i Piraci z Karaibów: Na krańcu świata.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO