Gdzie obejrzeć

Wyjaśniamy online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Seriale coraz częściej nie ograniczają się do pełnienia jedynie funkcji rozrywkowej. Coraz większa ilość produkcji stawiam bowiem na merytoryczne i angażujące widza treści, z których dodatkowo może on wyciągnąć wnioski lub konkretną wiedzę. Dokładnie z taką myślą powstała seria dokumentalna „Wyjaśniamy”, która odpowiada na wiele nurtujących nas pytań. 

Premiera: 23 maja 2018
Gatunek: dokument
Kraj: USA
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

„Wyjaśniamy” to serial dla ciekawych świata. Dokument w szybki i przystępny sposób ukazuje i wyjaśnia bardzo wiele ciekawych zagadnień. W pierwszym sezonie znajdziemy między innymi odcinki poświęcone dietom, k-popowi, esportowi, astrologii, tatuażom czy muzyce. Drugi sezon może natomiast uzupełnić naszą wiedzę w zagadnieniach spożycia mięsa, programowania, miliarderów, sekt czy inteligencji zwierząt. Spektrum prezentowanych tematyk jest więc doprawdy imponujące i może zająć długie godziny z naszego życia. Każdy odcinek trwa około 15-25 minut – idealnie więc nadaje się na popołudniowy relaks czy podróż do pracy. Prawdopodobnie powstaną także kolejne sezony przystępnego dokumentu. Te po premierze możemy obejrzeć za pośrednictwem streamingowej platformy Netflix.

Wyjaśniamy - zwiastun


Wyjaśniamy obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Wyjaśniamy ? Spawdzić obsadę filmu Wyjaśniamy oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Wyjaśniamy online. Pełna obsada filmu Wyjaśniamy i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Wyjaśniamy Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO