Gdzie obejrzeć

Sunderland aż po grób online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Piłka nożna dla milionów fanów na całym świecie to coś znacznie ważniejszego niż tylko sport. Fanatyczni fani to sól tej gry, która dla wielu przybrała skalę niemal religijną. Nic więc dziwnego, że powstają nawet seriale dokumentalne na ten temat. Jednym z ciekawszych jest produkcja „Sunderland aż po grób”

Tytuł oryginalny: Sunderland 'Til I Die
Gatunek: Dokumentalny / Sportowy
Kraj: Wielka Brytania
Reżyser: David Soutar
Platforma: Netflix

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Sunderland Association Football Club to angielski klub piłkarski, który utworzony został w roku 1879. Łączy on w sobie wszystkie zalety angielskiej piłki – bogatą historię, tradycję i fanatycznych kibiców. To właśnie w dużej mierze o nich jest dokument „Sunderland aż po grób”. W mieście nie ma tematu ważniejszego niż futbol – mecz ukochanej drużyny dla wielu jest świętością. Kibicom nie przeszkadzają nawet gorsze wyniki i spadek do niższych klas rozgrywkowych. Czarne koty (przydomek klubu Sunderland) mogą pochwalić się fanatycznymi kibicami, którzy śledzą losy swojej ukochanej drużyny. Są z nimi tak jak w tytule – po sam grób. Niezależnie od odnoszonych wynikach – świetnie sprawdza się w tym przypadku stara piłkarska maksyma: „dumnie po zwyciestwie, wierni po porażce”. Zwiastun serialu obejrzeć możecie poniżej. 

Sunderland aż po grób - zwiastun


Sunderland aż po grób obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Sunderland aż po grób ? Spawdzić obsadę filmu Sunderland aż po grób oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Sunderland aż po grób online. Pełna obsada filmu Sunderland aż po grób i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Sunderland aż po grób Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO