Gdzie obejrzeć

Sabaya (2021) online. Obsada, gdzie obejrzeć ?

Dokument, który opowiada o cierpieniu Jazydek, które zostały porwane przez ISIS i z których zrobiono niewolnice seksualne. Dzielna grupa, wspomagana przez uwolnione kobiety, walczy o zakończenie ich cierpienia. 

Rok produkcji: 2021 
Gatunek: Dokumentalny 
Produkcja: Szwecja 
Reżyseria: Hogir Hirori 
Scenariusz: Hogir Hirori 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

Parę lat temu ISIS dokonało rzezi Jazydów w prowincji Sinjar w Iraku. Kobiety, które tam zastano zostały porwane i uczyniono z nich niewolnice seksualne. Z telefonem komórkowym i pistoletem Mahmoud, Ziyad i ich grupa próbują odbić porwane Jazydki, które sprzedawane są przez zwolenników ISIS i nazywana Sabaya. Przygotowują się do wejścia do obozu Al-Hol, gdzie Kurdowie pilnują ponad 70 tys. zwolenników ISIS. To właśnie tam znajdują się wszystkie porwane kobiety. W tej akcji pomagają im kobiety, które tam były, ale zostały uwolnione. Większość zdjęć zrobiona jest z ukrycia, przez Jazydki, które dobrowolnie i bohatersko wróciły tam, aby przyczynić się do zakończenia cierpienia. 


Sabaya obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Sabaya ? Spawdzić obsadę filmu Sabaya oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Sabaya (2021) online.. Pełna obsada filmu Sabaya i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Sabaya Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO