Gdzie obejrzeć

Przedziwna planeta Ziemia online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Nasza planeta to miejsce, które wciąż kryje w sobie mnóstwo tajemnic i zagadek. Nawet jej zbadane obszary i części potrafią fascynować i budzić nieskrywany zachwyt. Nic więc dziwnego, że przez lata powstało mnóstwo seriali i filmów dokumentalnych, które pogłębiają naszą wiedzę na temat naszego domu. Jednym z nich jest dokument National Geographic „Przedziwna planeta Ziemia”. 

Tytuł oryginalny: One Strange Rock
Gatunek: Dokumentalny 
Reżyseria: Daren Aronofsky
Narrator: Will Smith 
Kraj: USA
Premiera: 2018

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Wydaje Ci się, że planeta Ziemia nie ma przed Tobą tajemnic? Prawdopodobnie masz rację – wydaje Ci się! W 10 odcinkowym spektakularnym cyklu serial zabiera nas do różnorodnych miejsc, które najdobitniej pokazują różne oblicza naszej planety. Poznamy jej skomplikowane, niejednoznaczne, kruche i przede wszystkim prawdziwe oblicze. Serial nie ogranicza się jednak jedynie do Ziemi. „Przedziwna planeta Ziemia” stara się odpowiedzieć także na pytania dotyczące naszej egzystencji i miejsca w kosmosie. Czy jesteśmy jedynymi formami inteligentnego życia? Jak działają życiodajne ekosystemy naszej planety? Jak krucha jest równowaga, która pozwala nam żyć? Na te i wiele więcej pytań odpowiedzi odnajdziemy właśnie w tej zrealizowanej z ogromnym rozmachem produkcji. Zobaczymy w nich najbardziej nieprzystępne i dziwne miejsca na naszym globie. Świetne zdjęcia i ucztę dla oczu uzupełnia genialny lektor, którym jest znany amerykański aktor Will Smith. Serial obecnie obejrzeć można za pośrednictwem streamingowej platformy Netflix. Poniżej zaś możecie obejrzeć jej zwiastun.

Przedziwna planeta Ziemia - zwiastun


Przedziwna planeta Ziemia obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Przedziwna planeta Ziemia ? Spawdzić obsadę filmu Przedziwna planeta Ziemia oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Przedziwna planeta Ziemia online. Pełna obsada filmu Przedziwna planeta Ziemia i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Przedziwna planeta Ziemia Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: NiezłyKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO