Gdzie obejrzeć
Ted Bundy to jeden z najbardziej krwawych morderców amerykańskich. Dopuścił się wielu morderstw (potwierdzono 20). Dwukrotnie uciekł z budynków wymiaru sprawiedliwości. Miał dość schematyczny sposób działania - zabijał ofiary tępym narzędziem, czasami je dusił. Często wykorzystywał je seksualnie przed, a niekiedy po zabójstwie, dopuszczając się nekrofilii. Kiedy się przyznał - uważał, że zabił 30 kobiet w 6 różnych stanach. Jednak dokładna ich liczba nie jest znana. Został stracony na krześle elektrycznym.

Ostatnio coraz częściej porusza się temat Teda Bundy'ego. Dokument o nim dostępny jest na Netflixie. Teraz do kin wchodzi film "Podły, okrutny, zły", który ma dokładnie przedstawić jego życie. Czy film wart będzie obejrzenia? Krytycy prześcigają się w recenzjach. My ten film będziemy mogli zobaczyć w Polsce od 10 maja. Poniżej można obejrzeć trailer filmu:

 

bok.bialystok.pl

Obsada

W filmie możemy zobaczyć bardzo popularne nazwiska. Jak sprawdzi się Zac Efron większości znany zapewne z High School Musical, Sąsiedzi albo Znów mam 17 lat? A może spodoba wam się gra aktorska Jima Parsons'a znanego głównie jako Sheldon z Teorii wielkiego podrywu?

 

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO