Gdzie obejrzeć

Obsesja zbrodni
Filmy i seriale dokumentalne coraz częściej cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony widzów. Wpływ na to ma wiele czynników, wśród których z pewnością wyróżniają się podejmowana tematyka i sposób realizacji danego filmu. Wśród premier roku 2020 z pewnością na tym tle wyróżnia się serial dokumentalny „Obsesja zbrodni”, który obejrzeć można na HBO GO

Tytuł oryginalny: I'll Be Gone In the Dark
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu "Obsesja zbrodni"

Opis serialu

Serial dokumentalny „Obsesja zbrodni” powstał na podstawie bestsellerowej książki o tym samym tytule. Oba dzieła pochylają się nad jednym z najgroźniejszych i najbardziej poszukiwanych seryjnych zabójców w historii USA. Dziennikarka Michelle McNamara opisuje śledztwo i poszukiwania tak zwanego Golden State Killera, który grasował w Kalifornii w latach w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Miał on być odpowiedzialny za 50 gwałtów i 12 morderstw, których często dopuszczał się w domach ofiar. Dokument jest obszernym materiałem dotyczącym zarówno samego śledztwa, jak i fascynacji zbrodniami, które doprowadziły ich sprawcę do niemal uzależnienia. Już teraz wiadomo, że serial podzielony został na sześć odcinków, które regularnie ukazują się na platformie streamingowej HBO GO. Znajdziemy w nich obszerne analizy, archiwalne materiały filmowe i komentarze specjalistów. Serial jest pozycją niemal obowiązkową dla miłośników dobrych seriali dokumentalnych. Poniżej możecie obejrzeć jego zwiastun.

Obsesja zbrodni – zwiastun

Szukasz innych produkcji dokumentalnych lub biograficznych? Sprawdź koniecznie filmy Gleason, Król rozrywki i Cała prawda o Szekspirze.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO