Gdzie obejrzeć

(Nie)zdrowe onlin
Zdrowie i świadomość właściwego odżywaiania są dziś niezwykle ważne. Żyjemy bowiem w świecie przetworzonej żywności i licznych zagrożeń dla naszego organizmu. Nic więc dziwnego, że pojawiają się różne nurty i filozofie, które mają poprawić jakość naszego życia. Czy jednak jest tak w rzeczywistości? Na to pytanie stara się odpowiedzieć serial „(Nie)zdrowe”.

Tytuł oryginalny: (Un)Well
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Ludzie coraz bardziej i chętniej zajmują się swoim zdrowiem i sposobem odżywiania. Przykładem na to jest wzrost zainteresowania branżą wellness, która nie jest jednak wolna od kontrowersji. To właśnie im poświęcony jest sześcioodcinkowy serial pod tytułem „(Nie)zdrowe”. Przez ostatnie lata pacjenci mają bowiem okazję korzystać z terapii, które budzą ogromne zainteresowanie i głębokie wątpliwości. Przykładem takiej mody mogą być chociażby apiterapia, olejki eteryczne, mleko kobiece, ścisły post, ayahuasca i seks tantryczny. Serial stara się naświetlać wszystkie tego rodzaju aktywności i wyjaśniać ich działanie. Odcinki mają formę przystępnie podanych informacji, które każdy powinien umieć zinterpretować. Serial dostępny jest na Netflixie. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun. 

(Nie)zdrowe – zwiastun

Szukasz innych ciekawych dokumentów? Polecamy seriale Beards: The Rise of Facial Hair, Maleńkie stworzenia i Niewyjaśnione tajemnice

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO