Gdzie obejrzeć

"Miss Americana" online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Miss Americana” to wyjątkowo osobiste przedstawienie jednej z największych współczesnych gwiazd muzyki popularnej, jaką jest Taylor Swift. Dokument pozwoli zbliżyć się widzowi do jej codzienności, a także scenicznych występów. Pokazane zostaną tajniki jej prywatnego oraz publicznego życia, dzięki czemu będzie można poznać wszelkie trudności, z jakimi musi się zmagać na codzień znana piosenkarka.

Gatunek: dokument
Rok produkcji: 2020
Reżyseria: Lana Wilson
Premiera: 31 stycznia 2020

youtube.pl

Opis filmu

Tytuł dokumentu pochodzi od piosenki z najnowszego albumu Taylor Swift, zatytułowanej „Miss Americana”. W zapowiedzi filmu piosenkarka opowiada między innymi o tym, dlaczego zaczęła się wypowiadać w kwestiach społecznych i politycznych. Artystka bowiem długo nie zabierała głosu w tego rodzaju kwestiach, bo jak twierdzi, wymagano od niej zawsze, żeby jedynie „ładnie wyglądała i się uśmiechała”. Film przedstawi więc najprawdopodobniej dojrzałe oblicze Taylor Swift, która stoczyła długą walkę, żeby się wyłamać z narzucanych na nią przez producentów muzycznych i menedżerów ograniczeń.

Film dokumentalny o piosenkarce będzie można obejrzeć online na Netflixie.


"Miss Americana" obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film "Miss Americana" ? Spawdzić obsadę filmu "Miss Americana" oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu "Miss Americana" online. Pełna obsada filmu "Miss Americana" i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
"Miss Americana" Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO