Gdzie obejrzeć

Making a Murderer online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Zbrodnie i przestępstwa to temat bardzo często przewijający się przez seriale i filmy dokumentalne na najróżniejszych platformach streamingowych. Bardzo rzadko mamy jednak możliwość spojrzenia na te sprawy z zupełnie innej perspektywy. „Making a Murderer” z Netflixa to historia tragicznych losów Stevena Avery'ego, który niesłusznie został skazany za zbrodnie, których nigdy nie popełnił.

Tytuł oryginalny: Making a Murderer 
Gatunek: Dokumentalny / Kryminalny
Reżyseria: Laura Rocciardi / Moira Demos
Kraj: USA
Premiera: 2015

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

„Making a Murderer” to serial kryminalno śledczy, który powstawał przez około 13 lat. Za jego produkcję, scenariusz i reżyserię odpowiadają Laura Rocciardi i Moira Demos. Obecnie dwa sezony produkcji obejrzeć można za pośrednictwem Netflixa. Serial opowiada historię Stevena Avery'ego – niewinnego mężczyzny, którego skazano na ponad 30 lat więzienia za napaść na tle seksualnym. Po 18 latach wyroku organy doszły jednak do wniosku, że Avery jest niewinny i mężczyzna został zwolniony z zakładu karnego i wszystkich zarzutów. Jego szczęscie nie trwało jednak długo – zaledwie 2 lata później osadzono go ponownie pod zarzutem morderstwa. Jak wyglądały obie sprawy? Dlaczego mężczyzna po raz kolejny pożegnał się z wolnością? Czy w tym wszystkim tkwi coś poza zarzutami i brutalnymi przestępstwami? Serial powoli wprowadza widza we wszelkie zawiłości spraw, śledztw i procesów. Śledzący produkcję mają także okazję zapoznać się z historią krewnego głównego bohatera – został on skazany za współudział przy zabójstwie. Czy ta historia ma drugie dno? A może jest po prostu zapisem brutalnych zbrodni i ich konsekwencji? Zainteresowanych odsyłamy na Netflix lub do poniższego zwiastuna. 

Making a Murderer - zwiastun


Making a Murderer obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Making a Murderer ? Spawdzić obsadę filmu Making a Murderer oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Making a Murderer online. Pełna obsada filmu Making a Murderer i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Making a Murderer Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO