Gdzie obejrzeć

Kings of Indiana online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Sport uprawiają dziś miliony ludzi na całym świecie. Dla wielu z nich jest to jednak coś znacznie więcej niż zwykła aktywność fizyczna. Mierzą się oni z własnymi słabościami, celami i zewnętrznymi ograniczeniami, na które często nie mają wpływu. O jednym z ciekawych projektów sportowych opowiada film dokumentalny „Kings of Indiana”.

Tytuł oryginalny: Kings of Indiana
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Film dokumentalny pod tytułem „Kings of Indiana” zabiera nas głęboko do kraju Amiszów na południu amerykańskiej Indiany. Na tle innych wyraźnie wyróżnia się tam Barr-Reeve High School, która jest jedną z najmniejszych pozostałych szkół publicznych w regionie. Wbrew wszelkim przeciwnościom i ograniczeniom wywodzi się stąd ciekawy projekt sportowy, na czele którego stoi charyzmatyczny trener. Mowa o drużynie Wikingów, która zaczyna nowy sezon w lidze koszykarskiej i odważnie patrzy w stronę mistrzostwa. Młodzi sportowcy muszą jednak walczyć zarówno z przeciwnikami, jak i widmem konsolidacji z innymi placówkami. Narratorem tego filmu dokumentalnego dla całej rodziny jest David Crowder, supergwiazda CCM. Interesujący i pełen pasji dokument obejrzeć można za pośrednictwem iTunes.

Szukacie innych produkcji dokumentalnych? Sprawdź seriale Migający uniwersytet, Sing on! USA i Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem.


Kings of Indiana obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Kings of Indiana ? Spawdzić obsadę filmu Kings of Indiana oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Kings of Indiana online. Pełna obsada filmu Kings of Indiana i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Kings of Indiana Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO