Gdzie obejrzeć

Iwan Groźny z Treblinki online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Druga wojna światowa niewątpliwie odcisnęła bolesne piętno na niemal całym znanym nam świecie. Piekło obozów koncentracyjnych do dziś budzi wiele emocji i jest gorącym tematem debat historyków i ekspertów. W obozach znajdowali się także ludzie niegodziwi – oprawcy, którzy znęcali się nad osadzonymi. Jednym z nich był Iwan Groźny z Treblinki, który po latach odnalazł się w USA. 

Tytuł oryginalny: The Devil Next Door
Gatunek: Dokumentalny / Śledczy
Kraj: USA
Platforma: Netflix

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Jeden ze staruszków z amerykańskiego Cleveland znajduje się w sferze zainteresowań izraelskiego systemu prawnego. Okazuje się, że John Demjanjuk może być jednym z oprawców obozu zagłady w Treblince. Demjanjuk miał należeć do założonego przez Niemców SS-Wachmannschaften.  Przez więźniów określany był mianem Iwana Groźnego.. Serial dokumentalny pokazuje proces i brutalną prawdę o ukraińskim zbrodniarzu wojennym. Widzowie mają okazję prześledzić proces, skazanie i odroczenie wyroku urodzonego w 1920 roku mężczyzny. W serialu pojawia się jednak pewien wątek niepewności – czy aby to na pewno on był współodpowiedzialny za śmierć tysięcy Żydów? Okazuje się także, że mógł on znajdować się w Sobiborze a nie Treblince. Serial wyjaśnia jednak wiele okoliczności i nie pozostawia wielu wątpliwości. Warto dodać, że Iwan Demjaniuk (prawdziwe imię) zmarł w roku 2012 w jednym z niemieckich domów opieki. 

Iwan Groźny z Treblinki - zwiastun


Iwan Groźny z Treblinki obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Iwan Groźny z Treblinki ? Spawdzić obsadę filmu Iwan Groźny z Treblinki oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Iwan Groźny z Treblinki online. Pełna obsada filmu Iwan Groźny z Treblinki i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Iwan Groźny z Treblinki Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO