Gdzie obejrzeć

Evil Genius online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Niektóre przestępstwa i zbrodnie błyskawicznie pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Jest o nich głośno ze względu na ich brutalność, pomysłowość lub skalę. Niektóre z nich są naprawdę przedziwne i zmuszają do głębszej refleksji. Dokładnie o jednym z takich zdarzeń opowiada serial „Evil Genius”. 

Tytuł oryginalny: Evil Genius
Gatunek: Dokumentalny / Śledczy 
Kraj: USA
Premiera: 2018

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Najbardziej nietypowe, zdumiewające i dziwne zbrodnie często są tematem najróżniejszych programów dokumentalnych i śledczych. „Evil Genius” to opowieść o zdarzeniu z 2003 roku. Do jednego z banków wszedł wówczas dostawca pizzy Brian Wells, na którego szyi znajdował się ładunek wybuchowy. Mężczyzna twierdzi, że jest jedynie wykonawcą woli kogoś innego – tylko ścisłe wykonywanie poleceń ma go uchronić przed niechybną śmiercią. Służby nie wierzą mężczyźnie. Ładunek wybucha, Wells ginie na miejscu – policja nigdy nie będzie miała szansy go przesłuchać. Pod znakiem zapytania znajduje się także istnienie tajemniczego oprawcy – niemożliwe wydaje się także jego ujęcie. Tak kończy się pierwszy z czterech odcinków tego serialu. Zaprezentowana fabuła jest jednak zaledwie początkiem rozważań nad tajemniczym napadem. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun serialu, który dostępny jest dla wszystkich użytkowników Netflixa.

Evil Genius - zwiastun


Evil Genius obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Evil Genius ? Spawdzić obsadę filmu Evil Genius oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Evil Genius online. Pełna obsada filmu Evil Genius i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Evil Genius Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO