Gdzie obejrzeć

Amerykańska fabryka online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Filmy i seriale dokumentalne to często niedoceniany gatunek kinematografii. Najciekawsze produkcje mogą się bowiem pochwalić fantastycznymi zdjęciami, arcyciekawymi tematami i niebywałą dbałością o szczegóły. Niektóre z nich poruszają tematy, które niewidoczne są na pierwszy rzut oka. Tak jest w przypadku filmu dokumentalnego „Amerykańska fabryka”, który w 2020 roku uhonorowany został Oscarem za najlepszą produkcję dokumentalną. 

Premiera: 25 stycznia 2019
Gatunek: dokument
Reżyser: Steven Bognar, Julia Reichert
Muzyka: Chad Cannon
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Oscarowa produkcja dokumentalna z 2019 roku rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. Miliarder z Chin trafia do Ohio i zamierza zainwestować swoje pieniądze w opuszczoną fabrykę General Motors. Chińczyk zatrudnia w tym celu dwa tysiące amerykańskich robotników, których praca ma być przepustką do ogromnego sukcesu całego przedsięwzięcia. Otwarciu nowego biznesu towarzyszą ekscytacja, optymizm i ogromna nadzieja na spore pieniądze. Nie wszystko idzie jednak po myśli inwestora. Chińskie pomysły i technologia ścierają się bowiem z amerykańskim stylem życia i specyfiką tutejszej klasy robotniczej. Problemy zaczynają się mnożyć – sama fabryka przestaje zaś wydawać się takim świetnym pomysłem. Obraz zadebiutował 25 stycznia 2019 roku. Jego reżyserami są Steven Bognar i Julia Reichert. Film trwa niespełna dwie godziny i obejrzeć go można za pośrednictwem platformy streamingowej Netflix. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji.

Zwiastun


Amerykańska fabryka obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Amerykańska fabryka ? Spawdzić obsadę filmu Amerykańska fabryka oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Amerykańska fabryka online. Pełna obsada filmu Amerykańska fabryka i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Amerykańska fabryka Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: DobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO