Gdzie obejrzeć

Netflix pokazał zabawne wpadki z planu 2. sezonu „Sex Education”. Co się działo za kulisami? Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Sex Education” to serial, który ukazuje się od 2019 roku i doczekał się już dwóch sezonów. Ta produkcja Netflixa w dość niekonwencjonalny sposób pokazuje problem edukacji seksualnej, która wciąż pozostawia w większości szkół i krajów jeszcze wiele do życzenia. Widzowie mogą poznać życie Otisa, który jest dzieckiem dwóch rozwiedzionych terapeutów seksualnych. Nastolatek, który przez całe życie miał styczność z prowadzonymi przez matkę sesjami terapeutycznymi, postanawia pójść w jej ślady i potajemnie rozpocząć podobną działalność w swojej szkole. Wkrótce okazuje się, że większość jego szkolnych kolegów ma różnego rodzaju problemy dotyczące sfery seksualności, z którymi nie są w stanie sami sobie poradzić, ani ich zrozumieć.

youtube.pl

Fakt, że Otis nie jest profesjonalnym terapeutą, tylko samoukiem, który sam jeszcze odkrywa swoją seksualność, doprowadza do wielu nieporozumień – czasem zabawnych, ale czasem także katastrofalnych w skutkach.

Wpadki na planie

Jak można się domyślać, na planie serialu „Sex Education”, który podejmuje dość delikatną kwestię  nastolatków rozpoczynających dopiero swoją aktywność seksualną, dochodzi do wielu śmiesznych wpadek. Netflix postanowił fanom produkcji umilić nieco monotonny czas kwarantanny i opublikował wideo z zabawnymi wpadkami z planu serialu. Jak widać, aktorzy nieraz mieli niemałe problemy z wypowiadaniem  pewnych kwestii i odgrywaniem niecodziennych oraz krępujących sytuacji. Nagranie nie tylko poprawi wam humor, ale także pozwoli osłodzić okres oczekiwania na trzeci sezon serialu, który miał się ponoć pojawić na początku 2021 roku. Z pewnością jednak epidemia koronawirusa opóźni powstanie kolejnych epizodów. Zobaczcie wpadki  z udziałem waszych ulubionych aktorów z „Sex Education”:


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Netflix pokazał zabawne wpadki z planu 2. sezonu „Sex Education”. Co się działo za kulisami?. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO