Gdzie obejrzeć
Od czasu, gdy Netflix po zakończeniu trzeciego sezonu przejął prawa do „Lucyfera”, serial nie mógł narzekać na brak popularności. Obecnie trwają prace nad piątym już sezonem popularnej produkcji, który zgodnie z pierwotnym planem miał zakończyć serię. Na początku tego roku pojawiły się jednak pogłoski, że twórcy serialu – Ildy Modrovich i Joe Henderson – podpisali kontrakt na stworzenie jeszcze jednego sezonu. Podobno nowe umowy związane z kolejnym sezonem podpisali także wszyscy aktorzy, którzy w „Lucyferze” grają drugoplanowe role. Przez pewien czas wszystko wskazywało na to, że sprawa zmierza w dobrym kierunku i przygody ujmującego Pana Piekieł doczekają się dalszej kontynuacji.

Materiały promocyjne

Najnowsze informacje mogą jednak zasmucić fanów serii. Okazuje się, że szanse na powstanie szóstego sezonu zawisły właśnie na włosku.

Problemy z aktorem

Portal TVLine donosi, że twórcy serialu mają poważne problemy związane z odtwórcą głównej roli Lucyfera, Tomem Ellisem. Okazuje się, że aktor podobnie jak reszta ekipy filmowej podpisał kontrakt z Warner Bros. Television, jednak po pewnym czasie postanowił go renegocjować. Gwiazdor zażądał zmiany obecnych warunków współpracy oraz wyższego wynagrodzenia. Podobno twórcy serialu robią wszystko, żeby sprostać wymaganiom Ellisa, niestety jednak jego oczekiwania mogą nieco przekraczać ich możliwości finansowe. Jeśli producenci nie dojdą do porozumienia z gwiazdorem, powstanie szóstego sezonu stanie się właściwie niemożliwe. W takim przypadku ucierpi nie tylko Netflix, ale przede wszystkim wizerunek aktora, który swoją decyzją mocno zawiedzie swoich fanów.

Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO