Gdzie obejrzeć
Jakiś czas temu Baz Luhrmann ogłosił, że stworzy film, który poświęcony będzie Elvisowi Presleyowi. Do castingu stanęło czterech mężczyzn m.in. Harry Styles, którego znamy z jego solowej kariery muzycznej, a także z One Direction, które dzisiaj już nie istnieje. Gdyby Harry’emu udało się dostać rolę – z pewnością jego kariera nabrałaby jeszcze większego rozpędu, a inne propozycje filmowe posypałyby się jak z rękawa. Szczególnie, że miałby okazję zagrać u boku samego Toma Hanksa, który w filmie ma być menadżerem Elvisa. Niestety Harry, nie tym razem. Twórcy filmu pożegnali się nie tylko z nim, ale także z Anselem Elgortem, a także Milesem Tellerem. Wszystko dlatego, że bezkonkurencyjny do roli Króla Rock and Rolla okazał się Austin Butler, który ma za sobą role w takich filmach jak m.in. Truposze nie umierają (o którym pisaliśmy w lipcowych premierach kinowych), Pewnego razu… w Hollywood czy Obcy na poddaszu.

Sam Baz stwierdził, że ostateczną decyzję podjęli wtedy, kiedy w pełnej charakteryzacji zobaczyli Austina. I wiedzieli, że to będzie on. To musiał być on! Zdjęcia do filmu o Elvisie Presley’u rozpoczną się dopiero w 2020 roku.

PS. Niestety, dziewczyny, Austin jest od wielu lat zajęty. Od 2011 roku związany jest z aktorką Vanessą Hudgens, którą zapewne kojarzycie z filmów takich jak High School Musical albo Teraz albo nigdy.

Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO