Gdzie obejrzeć

Odlot




Filmy animowane to coraz częściej produkcje, które niosą za sobą ważny przekaz i potrafią autentycznie wzruszyć. Świetnym przykładem jest tutaj animowana produkcja pod tytułem "Odlot", która zadebiutowała w 2009 roku. 

Tytuł oryginalny: Up
Gatunek: Animowany / Familijny
Reżyseria: Bob Peterson / Pete Docter
Scenariusz: Bob Peterson / Pete Docter
Rok produkcji: 2009
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Pewnego dnia Carl Fredricksen postanawia zrealizować marzenie swego życia i wyrusza w podróż do tajemniczej krainy w Ameryce Południowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Carl podróżuje we własnym domu unoszonym przez setki balonów, a w wyprawie przypadkowo towarzyszy mu pewien ośmiolatek. Jednak prawdziwe przygody zaczynają się dopiero po dotarciu na miejsce, gdzie dwóch podróżników spotyka dziwacznego ptaka i mówiącego ludzkim głosem psa. Dziś animowany film "Odlot" znaleźć możemy w internecie. W swojej ofercie mają go między innymi serwisy Chili, Rakuten, iTunes i VOD.pl. Poniżej znaleźć możecie natomiast zwiastun i obsadę tej produkcji. 


Obsada filmu

Ed Asner
Jordan Nagai
Christopher Plummer
Bob Peterson
Delroy Lindo
Jerome Ranft
John Ratzenberger
David Kaye
Elie Docter

Szukasz innych animowanych produkcji godnych polecenia? Sprawdź filmy Kung Fu Panda, Toy Story i Sekretne życie zwierzaków domowych.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni



Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO