Gdzie obejrzeć

Laboratorium Dextera online
Laboratorium Dextera to jedna z takich bajek, które wspomina się z prawdziwą nutką nostalgii. Kreskówka emitowana na Cartoon Network do dziś chętnie jest wybierana nie tylko przez dzieci. Dziś dzięki internetowi możemy wrócić do wspomnieć i przedstawić tą nietypową produkcję także dzieciom, które być może docenią humor i wykreowany w kreskówce świat.

Lata emisji: od 1998 do 2004 (Polska) – późniejsze reemisje
Gatunek: animowany / dla dzieci
Serie i odcinki: 4 serie / 78 odcinków
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Pomysłodawcą kreskówki był Genndy Tartakovsky – została ona stworzona przez studio Hanna-Barbera dla Cartoon Network. Serial charakteryzował się potężną dawką ciekawej fabuły i humoru, które przyciągały zarówno najmłodszych widzów, jak i tych nieco starszych (tak jest zresztą do dziś). „Laboratorium Dextera” opowiada o przygodach genialnego chłopca, który odpowiedzialny jest za dziesiątki zwariowanych pomysłów i wynalazków. Musi on jednak poradzić sobie zarówno z przeciwnościami losu, jak i wszędobylską siostrą Dee Dee. Ukryte laboratorium chłopca to miejsce niezwykłych wydarzeń, które nierzadko wplatają bohaterów w nie lada tarapaty. Krótkie odcinki idealnie sprawdzają się w przypadku najmłodszych i pozwalają przykuć ich uwagę dynamiczną akcją. Dziś odcinki „Laboratorium Dextera” znaleźć można między innymi w internecie (nawet te z polskim dubbingiem). Przygody młodego naukowca znalazły się także na kartach komiksów. Z pewnością warto sprawdzić ten serial lub go sobie przypomnieć – jest to jedna z kreskówkowych perełek lat 90.

Laboratorium Dextera  – piosenka z czołówki


Gdzie obejrzeć cały film Laboratorium Dextera i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Laboratorium Dextera online. Pełną obsadę filmy Laboratorium Dextera znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO