Gdzie obejrzeć

Dzieciak rządzi: Znowu w grze online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Seriale animowane cieszą się niemalejącą popularnością – nie tylko wśród widzów najmłodszych. Bajki, filmy i seriale animowane stały się synonimem familijnej zabawy, która potrafi zainteresować niemal każdego. Dzieci uwielbiają kreskówki i animacje – zwłaszcza te, w których także występują dzieci. Jedną z nich jest serial „Dzieciak rządzi: Znowu w grze”.

Premiera: 2018
Gatunek: Animowany / Dla dzieci
Kraj: Stany Zjednoczone 
Produkcja: Cartoon Network, DreamWorks Animation Television
Platforma: Netflix

YouTube/Netflix

Opis serialu

„Dzieciak rządzi: Znowu w grze” to amerykański serial animowany, który swój początek miał w pełnometrażowym filmie „Dzieciak rządzi”. W animacji znajdziemy więc bohaterów, których mieliśmy okazję poznać już nieco wcześniej. Oczywiście główną postacią jest Szef Bobas – niemowlak, który jednak dzieckiem jest tylko z wyglądu. Posiada on niemal wszystkie cechy i intelekt osoby dorosłej – jego nieodłącznymi atrybutami są też garnitur i teczka. W serialu bobas stara się pomóc swojemu starszemu bratu. Zaprasza więc Tima do swojej firmy i stara się go wprowadzić w meandry prowadzenia biznesu. Jest to jednak zaledwie tło dla wydarzeń  z każdego odcinka, w których bohaterowie przeżywają przygody i muszą sobie poradzić z różnorakimi problemami. Serial obejrzeć można za pośrednictwem platformy Netflix – poniżej zaś obejrzeć możecie oficjalny zwiastun produkcji. 

Dzieciak rządzi: Znowu w grze - zwiastun


Dzieciak rządzi: Znowu w grze obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Dzieciak rządzi: Znowu w grze ? Spawdzić obsadę filmu Dzieciak rządzi: Znowu w grze oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Dzieciak rządzi: Znowu w grze online. Pełna obsada filmu Dzieciak rządzi: Znowu w grze i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Dzieciak rządzi: Znowu w grze Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO