Gdzie obejrzeć

Dorohedoro online
Azjatyckie kreskówki kojarzą nam się przede wszystkim z anime, które swoimi ambitnymi scenariuszami i charakterystyczną kreską podbija także serca europejskich widzów. Przez lata doczekaliśmy się dziesiątek produkcji tego typu, które dziś oglądać możemy między innymi za pośrednictwem serwisów streamingowych. Jedną z takich kreskówek jest „Dorohedoro”. 

Tytuł oryginalny: Dorohedoro
Gatunek: Komedia / Anime / Akcja
Twórca: Yuichiro Hayashi
Rok produkcji: 2020
Kraj: Japonia

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Fabuła serialu „Dorohedoro” zabiera nas do dzielnicy o nazwie Dziura (Hole). Niepodzielnie rządzą w nim magowie, którzy traktują jej mieszkańców jak bezwartościowe istoty. Szpitale pękają w szwach z powodu nowych ofiar kaprysów i przestępstw magów. Właśnie w takim świecie funkcjonuje główny bohater serialu – Kaiman, pół człowiek, pół gad, na którego nie działają magiczne zaklęcia i moce czarodziejów. Bohater cierpi na amnezję, która spowodowana jest przez Ena – najpotężniejszego czarownika w regionie. Pewnego dnia Kaiman poznaje Nikaidou, która prowadzi jedną z knajp w dzielnicy Hole. Główny bohater postanawia odzyskać swoje normalne życie i zaczyna zabijać czarodziejów. Ma on nadzieję, że w końcu natknie się na maga, który odebrał mu pamięć. Serial obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i oryginalną obsadę.


Gdzie obejrzeć cały film Dorohedoro i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Dorohedoro online. Pełną obsadę filmy Dorohedoro znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Songdo
Reina Kondou
Wataru Takagi
Yu Kobayashi
Yoshimasa Hosoya
Ken'yuu Horiuchi
Kengo Takanashi
Miyu Tomita
Mitsuhiro Ichiki
Hisao Egawa
Tetsu Inada
Shin-ichiro Miki
Anri Katsu
Hozumi Gouda
Mayu Udono

Sprawdź również filmy Bumblebee, Zimna Wojna i Dick i Jane: Niezły ubaw.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO