Gdzie obejrzeć

Bayala i ostatni smok
Filmy animowane skierowane są najczęściej do najmłodszych widzów. Nic więc dziwnego, że ich miejscem akcji są zazwyczaj baśniowe krainy, w których magia przeplata się z rzeczywistością. Możemy obserwować w nich magiczne stwory i baśniowe kreatury, których próżno szukać w naszej rzeczywistości. Wyjątkiem tutaj nie jest film „Bayala i ostatni smok”, który może się okazać świetnym pomysłem na rodzinny seans.

Tytuł oryginalny: Bayala - A Magical Adventure
Gatunek: Animowany / Dla dzieci
Reżyseria: Aina Järvine
Rok produkcji: 2019
Kraj: Luksemburg / Niemcy

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Czarodziejska i pełna magii kraina Bayala uchodzi za miejsce wiecznego szczęścia. Elfy i wróżki żyją w niej w pełnej harmonii i pokoju. Sytuacja diametralnie się jednak zmienia za sprawą królowej Ophiry, która porywa wszystkie smoki. Tajemnicze stworzenia są źródłem magicznej mocy i bez nich Bayala skazana jest na upadek. Dla czarodziejskiego świata została ostatnia deska ratunku – w Bayali pozostało bowiem smocze jajo, z którego już wkrótce wykluje się smok. Pisklę musi jednak zobaczyć swoich rodziców – bez tego kontaktu nie nabierze odpowiedniej mocy. Siostry Surah i Sera decydują się na karkołomną wyprawę, dzięki której jajo dotrze do porwanych rodziców malucha. Czy uda się połączyć skłócone plemiona elfów i dostarczyć jajo do smoków? Czy Bayala zostanie ocalona? Przekonać się o tym można mimędzy innymi za pośrednictwem serwisów Chili, Player, Ipla, Vod.pl czy Play Now. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę produkcji. 

Obsada

Franciska Friede
Madison Mullahey
Jessica Webb
Olivia Manning
Marc Thompson
Gregory Max
Liza Ortiz
Rebecca Becker
Kathryn Cahill
Louise White
Vibe Jones
Andrew Watts
David Wills
Michael Kargus

Sprawdź również inne interesujące produkcje. Polecamy filmy Park Jurajski, Mistrz kierownicy ucieka 2 i Głupi i głupszy bardziej.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO